| Profil |
| Username |
gabriel990 |
| E-mail |
Ascuns |
| Titlu |
Membru |
| Nume complet |
gabriel990 |
| Pagina pe net |
Link |
| ICQ |
123456789 |
| MSN Messenger |
yahoo |
| AOL IM |
-------------------- |
| Yahoo! Messenger |
??? |
| Oras |
galati |
| Avatar |
Fara avatar |
| Semnatura |
de ce nu merge metin 2 ro?cand intru in el dau incepe joc si se incarca ala apoi lupta impotriva hakingului dau accept si apare o eroare asa:sorry,your sistem does not support 3D graphics check your hardware and system configeration then try again. ce sa fac? va rog ajutatima. ______________________________________________
|
|
| Postari |
|
| Ultimul post |
Niciodata |
| Inregistrat |
30-05-2011 |